Moodulsillad - uued standardidVaata edasi * moodulsillad.ee

Kontakt

Kaevutehased OÜ

Võtke meiega ühendust ja leiame koos teile sobiva toote või lahenduse.

Aadress

Kontor: Vasara tn 50 Tartu, Tartu 50113
Ladu: Pargi 2, Puurmani, Jõgeva maakond 49014

Tööaeg

E - R / 8.00 - 17.00


Kontaktivorm




    Korduma kippuvad küsimused

    Kõik meie biopuhasti paigaldatakse vastavalt paigaldusjuhendile. Enne biopuhasti soetamist tuleb konsulteerida vastava KOV spetsialistiga. Paigalduse maksumust kujundavad mitmed tegurid nagu nt trasside pikkus, pinnasetüübid jms. Paekivi piikamist arvestatakse eritööna.
    Kõige levinum on, et biopuhasti paigaldatakse hajaasustusaladel paiknevate eramajapidamiste juurde. Paigaldanud oleme puhasteid ka kortermajade ja tootmishoonete juurde. Tiheasustusaladele, kuhu on ette nähtud või on juba rajatud ühiskanalisatsioon, biopuhastit paigaldada ei tohi. Biopuhasti sobib samuti suvekodudele, kus talvel sees ei elata, sest seadme võib jätta töörežiimile ilma reovee juurdevooluta kuni kuueks kuuks. Soovitame alati lisaks konsulteerida kohaliku omavalitsuse ehitus- või keskkonnaspetsialistiga, et leida sobivaim lahendus.
    Biopuhasti purgimine toimub ühe kuni kahe aasta tagant vastavalt biopuhasti mudelile. Vastavat teenust pakuvad erinevad purgimisettevõtted. Soovi korral saab antud teenusega tegeleda ka meie.
    Biopuhasti hooldus seisneb 1 kord aastas õhupuhuri filtri vahetuses või puhastamises ja 2-3 aasta tagant õhupuhuri membraani vahetuses.
    Septik ei puhasta reovett ega eralda selles sisalduvaid keemilisi aineid, mis reostavad maapinda ja põhjavett. Septikust välja tulev vesi on liiga kõrge heljuvaine kontsentratsiooniga, mis ummistab liiga kiiresti septikujärgse immutussüsteemi. Selle tagajärjel muutub septik kogumismahutiks, sest vee maapinda imbumine on takistunud. Kohalikud omavalitsused, mis paiknevad nõrgalt kaitstud või kaitsmata põhjaveega aladel, on septikute paigaldamise oma territooriumile keelanud just eeltoodud puuduste tõttu.
    Bioloogilise reoveepuhasti eelis seisneb selles, et seadmes toimub maksimaalne puhastusprotsess ning väljuv vesi on kemikaalidest ja muudest ainetest puhastunud kuni 95% ulatuses. Puhastatud vett võib immutada maapinda, suunata veekogusse või taaskasutada. Iga biopuhasti lahutamatu osa on kindlasti õhupuhur, mis tagab vajaliku hapnikuvajaduse biomudas ja paneb selle kambrite vahel liikuma.
    has been added to your cart.
    Checkout